Wyświetl pojedynczy post
TroniC
Junior Member
 
 
Od: 12.2019
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 30.04.2021, 23:02
Ja to bym wszystkich z kadry poza meczowej brał do grabienia trawy, czy sprzątania kibli. Żeby się żadna złotówka nie marnowała.
Odpowiedz cytując