Psioczycie na polską myśl, a Czesio całkiem dobrze sobie radzi :]
zibi7 napisał(a):

Nie rozumiesz co napisałem? Chodzi o to że, Hyballa odstawił tych graczy na trybuny przez co ich pensja jest marnotrawiona.
|
Nie twórzmy mitów. Chuca na trybunach to marnotrawienie pensji? A jak inaczej? To ma kopać się po czole i mamy dostawać każdy mecz w czerep tylko po to żeby pensja nie była marnotrawiona?
Wywalenie Chucki na trybuny to akurat jedyna słuszna decyzja. O słabym Carlosie jeszcze można dyskutować, ale Chuca to nr1 do wywalenia - niestety ma wazny kontrkat, więc nie da się ot tak go wywalić.
Medved vs Beciraj?

hmmm ciekawe kto postąpiłby inaczej - ogóry na podobnym poziomie, z Becirajem była przynajmniej szansa, że jak wypali w tamtym klubie to sobie go wezmą, więc tutaj nie ma żadnego błędu.
Marnotrawiona pensja ... no kurła... Dajmy Buchalika na bramke bo przecież pensja jest marnotrawiona :/
Jak się przypieprzać do decyzji personalnych to trzeba brać pod lupę sprawę Kuby, gdzie wszedł na 2 minuty lub inne ogony, a chłop na stojąco lepiej gra niż robiący wiatr Yeboah czy młody Starzyński. W sytuacji kiedy grozi nam 1 liga w dupie mam promowanie młodego, ma grac ten, który da więcej drużynie. Nie wierzę, że Kuba nie wytrzyma 20-30 końcowych minut. Tak więc tutaj jest zonk, a nie Chuca na trybunach czy Beciraj w Izraelu :/
zibi7 napisał(a):

|
Ciekawe czy agent oddał chociaż prowizję.
|
Jeśli masz na myśli Tima to Królewski pisał, że nie straciliśmy nic poza czasem.