Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1367
Stary 30.04.2021, 21:44
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie spiskujący, tylko mylący się.
W wypowiedzi Hyballi pojawia 2x wyrażenie "zu arbeiten" a nie "zu spielen". Czyli mówi o pracy, a nie o grze.
Dokładnie tak było. To nawet nie znając dobrze języka można wychwycić.

Jeszcze w kwestii rozmowy z Kubą, Hyballa mówił 'Mannschaft', raczej bym to tłumaczył w kontekście drużyny, a nie klubu. Facet dobrze tłumaczył, ale trochę za bardzo zdenerwowany był i się zamotał raz czy dwa.

Co do Wachowiaka - nie chce mi się szukać, to chyba było na konferencji po tym jak młody zagrał. Hyballa tam wprost powiedział, że to piłkarz kompletnie nie gotowy na ekstraklasę. I chyba każdy kto widział mecz przyzna mu rację. Ja rozumiem, że junior, że debiut, ale to w takim meczu musisz coś pokazać, a nie wyglądać jak przypadkowa osoba ściągnięta z trybuny.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując