Aalcman napisał(a):

Nie, nie spiskujący, tylko mylący się.
W wypowiedzi Hyballi pojawia 2x wyrażenie "zu arbeiten" a nie "zu spielen". Czyli mówi o pracy, a nie o grze.
|
Dokładnie tak było. To nawet nie znając dobrze języka można wychwycić.
Jeszcze w kwestii rozmowy z Kubą, Hyballa mówił 'Mannschaft', raczej bym to tłumaczył w kontekście drużyny, a nie klubu. Facet dobrze tłumaczył, ale trochę za bardzo zdenerwowany był i się zamotał raz czy dwa.
Co do Wachowiaka - nie chce mi się szukać, to chyba było na konferencji po tym jak młody zagrał. Hyballa tam wprost powiedział, że to piłkarz kompletnie nie gotowy na ekstraklasę. I chyba każdy kto widział mecz przyzna mu rację. Ja rozumiem, że junior, że debiut, ale to w takim meczu musisz coś pokazać, a nie wyglądać jak przypadkowa osoba ściągnięta z trybuny.