Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 30.04.2021, 21:40
Pisanie z wami "hybalistami" to jak rzucanie grochem o ścianę... Ja o niebie ty o chlebie.

Na tego ja piszesz Messiego - Jean Carlosa to postawił sam trener Hyballa w czasie okienka transferowego, gdy zdecydował się odpalić skrzydłowego Maka, i nie pozyskał w jego miejsce innego zawodnika. Takim posunięciem Niemiec dał wyraźnie do zrozumienia że stawia zdecydowanie w pierwszym składzie na Jean Carlosa.

I teraz co, mija trochę czasu i Jean Carlos z podstawowego zawodnika robi się graczem niewartym zabrania na ławkę. Nie świadczy to najlepiej o kompetencjach Petera Hyballi, który robiąc takie a nie inne ruchy transferowe, na własne życzenie pozostawił klub w beznadziejnej sytuacji na finiszu rozgrywek.

Cóż wystarczy liczyć tylko na to że obecny wybraniec Hyballi - 17-letni Piotruś w końcu dołoży jakiś kontrakt do swojej gry, którego nie potrafił dać w poprzednich 12 meczach.

Zawsze pozostaje nam też liczyć na stałą zmianę u Hyballi czyli superrezerwowgo Medveda, wspartego być może drugim game-changerem Buksą.

A na koniec to właśnie Hyballa sprowadził Wachowiaka, odpalając przy tym bardziej doświadczonego obrońcę -Abramowicza.

BTW. Zepsute dośrodkowanie Boguskiego, które przy pomocy wiatru zamieniło się na bramkę można skomentować w jeden sposób: "Głupi ma zawsze szczęście".
Odpowiedz cytując