|
Po obejrzeniu konferencji mam odczucia, że jest szansa na dojście do porozumienia. Znamienne jak Hyballa zapytany o Kubę, nie wdawal sie w to czy ma grać 5 czy 20 minut, tylko stwierdził, że właśnie dzisiaj odbyli bardzo długą i szczerą rozmowę dotyczącą Kuby, ale nie tylko w kontekście Wisły lecz tez osobiście samego Kuby.
Mam nadzieję, że sprawa zakończy się kontynuowaniem współpracy, a cała sytuacja paradoksalnie docelowo umocni cały klub. Czasem potrzebne jest, że wyjdą zgrzyty i każdy wyrzuci z siebie co mu nie pasuje, później jeśli jest chęć dalszej współpracy to układa się to dużo lepiej i przyjemniej. Oby tak było.
|