Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 30.04.2021, 16:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Gosciu, ale to Twój problem? To problem właścicieli! Ich pieniadze. Jak nimi źle gospodarują to ich mają mniej. Jak dobrze, więcej.

Co tobie do tego. Jesteś tylko 'widzem" który i tak (jak mówiłeś) zmywa się jak wywalą Hyballę. Więc o co te płacze?
Tak, mój problem, bo jestem kibicem Wisły Kraków i widzę, że klub zmierza w złym kierunku i się tym przejmuję.

Chcę żeby w końcu w Wiśle była normalność i stabilizacja, a nie ciągła wymiana trenerów, która do niczego nie prowadzi czego dowodem jest kolejny zmarnowany sezon i walka o utrzymanie.

Jeżeli zwolnią Hyballę to będzie mój ostatni dzień na forum, bo widzę, że jakieś wysrywy dziennikarskie i plotki traktujecie jak prawdę objawioną. Szkoda nerwów i mojego czasu. Ale będę dalej kibicował na stadionie i od Wisły nigdy się nie odwrócę bez względu na zawirowania na górze.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 30.04.2021 o godz. 17:09.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując