Ogryzek napisał(a):

Gosciu, ale to Twój problem? To problem właścicieli! Ich pieniadze. Jak nimi źle gospodarują to ich mają mniej. Jak dobrze, więcej.
Co tobie do tego. Jesteś tylko 'widzem" który i tak (jak mówiłeś) zmywa się jak wywalą Hyballę. Więc o co te płacze?
|
Tak, mój problem, bo jestem kibicem Wisły Kraków i widzę, że klub zmierza w złym kierunku i się tym przejmuję.
Chcę żeby w końcu w Wiśle była normalność i stabilizacja, a nie ciągła wymiana trenerów, która do niczego nie prowadzi czego dowodem jest kolejny zmarnowany sezon i walka o utrzymanie.
Jeżeli zwolnią Hyballę to będzie mój ostatni dzień na forum, bo widzę, że jakieś wysrywy dziennikarskie i plotki traktujecie jak prawdę objawioną. Szkoda nerwów i mojego czasu. Ale będę dalej kibicował na stadionie i od Wisły nigdy się nie odwrócę bez względu na zawirowania na górze.