serek.c2 napisał(a):

|
A skąd się wziął Brzęczek, kto wymyślił tę nominację, Koalik?
|
Chyba przeceniasz kolegę Koalika.
Po pierwsze przed Hybalą "cała Polska" obstawiała, że po wpier**lu na Euro to jednak przyjdzie wuja.
Po drugie WPłock, która niby ma wuja od przyszłego sezonu zatrudniła na kilka ostatnich meczów Macieja Bartoszka. Weszlaki zjechali trenera, że to niepoważne. Ale jakby brać pod uwagę, że wuja może jednak przejść do Krakowa to robi się to zrozumiałe.