Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1318
Stary 30.04.2021, 13:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To znaczy co - podniosą ceny biletów z pozycją "odprawa na trolla"? Czy by był "brodacz" czy nie, za bilety trzeba płacić.
Jezu nie rozumiesz podstawowych rzeczy i jak dziecku muszę tłumaczyć?

Masz wpływ ze sprzedaży biletów, tak? Część z tego albo całość zamiast pójść np. na opłatę za wynajęcie stadionu pójdzie na konto Hyballi, tak trudno to zrozumieć?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 30.04.2021 o godz. 14:07.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując