Ogryzek napisał(a):

|
To znaczy co - podniosą ceny biletów z pozycją "odprawa na trolla"? Czy by był "brodacz" czy nie, za bilety trzeba płacić.
|
Jezu nie rozumiesz podstawowych rzeczy i jak dziecku muszę tłumaczyć?
Masz wpływ ze sprzedaży biletów, tak? Część z tego albo całość zamiast pójść np. na opłatę za wynajęcie stadionu pójdzie na konto Hyballi, tak trudno to zrozumieć?