Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1305
Stary 30.04.2021, 11:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Szansa na spadek jest większa niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Nie rozumiem tego argumentu, że bez względu na przyczyny rozstania winni są właściciele. Przecież można prześwietlić człowieka na wszystkie strony, a gdy na stare lata mu coś odwali? Wszystko mają przewidzieć? Jeśli Hyballa np splunie na kogoś to trzeba to tolerować? Gość zamieszkał sam w hotelu, w realiach covidowych, wszystko pozamykane, być może jakas depresja połączona z wylewaniem frustracji? To być może tylko domniemania, ale jest on tylko zwykłym człowiekiem w obcym kraju, który w dodatku zaczyna mieć syndrom oblężonej twierdzy.

Jego ewentualne zwolnienie to będzie porażka całego klubu, ale zwalanie całej winy tylko na zarząd jest po prostu nie fair. Tym bardziej że trio bierze takie rzeczy do siebie i na pewno jest im z tym ciężej niż komukolwiek innemu.

PS. Jeśli Brzęczek do nas trafi to będzie zapewne najlepszy trener w naszym pułapie finansowym. Taka prawda. Kuba zaraz skończy karierę i bedziecie wzdychać jaki to mieliśmy kiedyś chory układ, że właściciel siedział w szatni drużyny.

od końca - wzdychac za sytuacja w które trener mówi o swoim ew. zwolnieniu tak:
Cytat:
prosiłbym, aby nie szukać przy jKubie dodatkowego ciężaru i presji, bo to facet, który nie pozwoli, by klubowi stała się krzywda. Podejmie najbardziej racjonalną i słuszną decyzję.

Na pewno znajdą sie i tacy, bo jest nas dużo. Mnie w to nie mieszaj

Co do odpowiedzialności: jeśli dogadać sie ma dwóch mało kompromisowych gości, najważniejszych dla drużyny to wybór takiego układu obarczony jest od poczatku ryzykiem.
Ryzyko samo w sobie nie jest złe, wręcz przeciwnie, ale za jego niepowodzenie ponosi sie odpowiedzialność.
Tutaj obawiam się że bedzie jak z Obidzinskim, jakieś bąki sugerujące to i owo i dawać następnego.


Umyka nam chyba jedna ważna sprawa: ratunek Wisły 2 lata temu to była historia z bajki, w bajce następują napisy i ckliwa muzyka. Wychodzimy z kina i koniec.

Nasza bajka ma ciag dalszy, a w nim bohaterowie którzy sa bezkompromisowi, gotowi do poświęceń, honorowi itd niekoniecznie muszą być juz skuteczniu w spokojnym rozwoju. Do tego opierając sie w takiej mierze na pomocy tłumu staja się jego zakładnikami bo tłum chce dalszej pięknej histori wiec sie ja pisze znaim sie wydarzy (koszulki gegenpressing itp)

Generalnie ten który umie wygrac bitwie niekoniecznie bedzie umiał zagospodarować zgliszcza po niej. Układ który był 2 lata temu z Obidzińskim na dokładke dawał nadzieję, że te brakujące kompetencje będą dobierane spoza (moze Obi nie był spoko ale powinien byc zastąpiony kimś kto sie zna na robocie)

Szybko okazało sie że wazniejsze jest zaufanie niz kompetencje i decydujący głos maja bracia którzy nie mieli okazji udowodnić swoich kompetencji w zarządzaniu.

Biezący sezon to kompromitacja z Buksą, kompromitacja z Hallem, jakis niewypał z Wachowiakiem (nasz topowy transfer) no i wisienką może być zwolnienie Hyballi po połowie sezonu, a na dokładkę może i spadek.

Koszulki Buksa2023 i Gegenpressing jako symbole sukcesów Wisły w tym sezonie :(
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 30.04.2021 o godz. 11:40.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując