bódyń napisał(a):

Pierwszym sygnalem ze z Hyballa jest cos nie tak to byla sytuacja z Timem hallem. Kazdy wtedy mial to gdzies bo Hyballa mial dobry PR i jeszcze wyniki(3 mecze na jesien).
A co do Brzeczka to Lewandowski go podsumowal w 8 sek
https://www.youtube.com/watch?v=ZEzU4T6DfXQ&t=55s
|
Poziom reprezentacji to były zbyt wysokie progi dla Brzeczka, ale czy 13 drużyna ekstraklasy nią jest?
Poza tym wybór trenerów jest taki że... Każdy kolejny wybór będzie problematyczny i obarczony ryzykiem.