MaLk napisał(a):

|
Przypomnę, że z Lewandowskim w składzie nic nie ugrali w reprezentacji także Smuda czy Fornalik. Dzisiejszy Lewandowski pewnie podsumowałby tych trenerów z perspektywy reprezentacji w taki sam sposób.
|
Piękne podsumowanie polskiej myśli szkoleniowej. Chociaż to sie powinno nazywać - polska bez-myśl szkoleniowa. Oni nie dali rady bo wywodza sie z ligi, w ktorej nikt, ABSOLUTNIE NIKT, nie chce i nie umie grać w piłke. Najlepsze wyniki daje granie jak Warta. Przeszkadzanie, okopanie się na swojej połowie, faulowanie, miliard wrzutek, laga do przodu i moze cos wpadnie.
Wiec gdy dostana piłkarzy, ktorzy bardzo szybko stad spier*dolili i jednak ktoś ich nauczył jak sie gra w piłke, to efekty mamy jak widzielismy. Nie potrafia ich wykorzystac. Gubia się i wystawiają na pośmiewisko.
Stad niestety moze sie okazac, ze u nas zaden trener chcacy grac w pilke nie bedzie sie nadawal. Bo w tej lidze to sie nie uda po prostu.