serek.c2 napisał(a):

|
A skąd się wziął Brzęczek, kto wymyślił tę nominację, Koalik?
|
Panowie nieważne w tym momencie czy Brzeczek, Sobol, Brosz, Nawałka, Zając, Moskal czy ktoś jeszcze inny. Ważne wyjaśnić o co faktycznie poszło, czy temat Hyballi już jest definitywnie skończony?
serek.c2 wiesz najwięcej spośród nas i wiadomo, że zwyczajnie nie możesz/nie chcesz napisać konkretnie ze szczegółami. Ale chociaż określ nam trochę tę sprawę.
1. Hyballa odwalił coś tak grubego, że zwyczajnie jego odejście jest przesądzone i 100% Niemca nie będzie u nas po sezonie?
2. Cz może Hyballa wszedł w konflikt na zasadzie pyskówek z paroma/wieloma osobami z klubu w tym z zarządu, kogoś przy tym mocno obraził i kwestia jego pracy się waży, jest opcja, że zostanie ale jeśli zrozumie, że przegiął, zarząd jest skłonny prowadzić współpracę, jednak potrzeba rozmów i dojścia do porozumienia?
Któraś z w/w opcji?
Może coś zupełnie innego?