Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 29.04.2021, 22:56
Sprowadzenie wujka to bedzie naprawde ostateczna kompromitacja tego zarzadu,tu sie zgodze.
Ale przeciez Hyballa nie zatrudnil sie sam.....to do cholery jak sie juz komus zaufało to dajciez mu jakikowlwiek margines czasu,to nie jest wrózbita ,nie wyczaruje wam Mistrzostwa Polski.
Tu trzeba cierpliwosci drogi zarzadzie,bo w niejednym klubie dalej by pracowal trener Stolarczyk a wy wymieniacie tych ludzi jak tyczki.
A to taki, sraki ,owaki........EFEKT? CALY CZAS TEN SAM..... dobre pare meczów,potem pałeczke przejmuje Maciuś Sadlok ,mowi :"nie chce nam sie biegac,szukamy kolejnego."Ilez tym klubem beda rzadzic tacy minimaliści?
Cyrk Monthy Pythona na Wiśle.Ogladnicjie sobie,leci na wieczorem na Comedy Central,poziom głupoty podobny do tego co w naszym klubie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 29.04.2021 o godz. 23:00.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując