Wojtas napisał(a):

Oj tam Jurek ,to nasz zbawca,genialna polska myśl szkoleniowa.
Pilkarze beda jak chłopaki na "ty" mówili ,zeby bylo miło grill co tydzien,no i zeby za duzo biegania nie bylo,bo to naszym szkodzi.Trzeba huhac i dmuchac,bo sie chłopaki przeziebia,w koncu graja tutaj za darmo.
|
Oby ten trenerski półprodukt nigdy do nas nie trafił.