Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 29.04.2021, 19:48
Wszystko zrozumiem, czasem tak jest ze sie cos pojebie i to nie ma sensu i lepsza szybka kompromitacja niż gnicie dzień po dniu.

Natomiast jeśli z patologii piłkarz-właściciel mamy przejśc na patologię piłkarz-właściciel, trener-wujek właściciela. To już tego nie dźwignę.


Choć niekoniecznie Brzeczek musi byc gorszy niz ktokolwiek kogo wymyślą, zupełnie nie o niego chodzi.


Ale jakiekolwiek nie byłyby przyczyny rozstania, to kompromitacja zarządu bedzie spora: transfery z dupy, trener z dupy, ale jest czas na prostowanie historii sąsiadki i wydruk koszulek z tym do dupy trenerem.
Piramidalne nieporozumienie.

Szansa na spadek niewielka, ale w tej atmosferze...
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując