czaro napisał(a):

A kto będzie po tym Kubie? Bo kolejki nie widzę. Przy wszystkich ujawniających się dopiero wadach zarządzania klubu przez Błaszczykowskich, wolę taki klub niż brak klubu.
A na poziomie emocjonalnym wybór Hyballi ponad Kubę jest dla mnie nie do pojęcia.
|
kwestia emocjonalnej kreatywności....poziom up....poziom down...