Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 29.04.2021, 18:48
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
o co Wam chodzi ? że co ? Hyballa nie zdobył mistrzostwa, nie zroibł pudła....nie awansował do ósemki ? Wisła jest obecnie tylko i wylacznie marką...na polskie gówniane warunki dobrą marką...nic poza tym...jak si echlopaki nie zamierzają wygłupić to zostawią gościa w spokoju...Kuba to nie Bog...przed Kubą byli i po Kubie bedą...
A kto będzie po tym Kubie? Bo kolejki nie widzę. Przy wszystkich ujawniających się dopiero wadach zarządzania klubu przez Błaszczykowskich, wolę taki klub niż brak klubu.

A na poziomie emocjonalnym wybór Hyballi ponad Kubę jest dla mnie nie do pojęcia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując