Smyrgu napisał(a):

|
o co Wam chodzi ? że co ? Hyballa nie zdobył mistrzostwa, nie zroibł pudła....nie awansował do ósemki ? Wisła jest obecnie tylko i wylacznie marką...na polskie gówniane warunki dobrą marką...nic poza tym...jak si echlopaki nie zamierzają wygłupić to zostawią gościa w spokoju...Kuba to nie Bog...przed Kubą byli i po Kubie bedą...
|
A kto będzie po tym Kubie? Bo kolejki nie widzę. Przy wszystkich ujawniających się dopiero wadach zarządzania klubu przez Błaszczykowskich, wolę taki klub niż brak klubu.
A na poziomie emocjonalnym wybór Hyballi ponad Kubę jest dla mnie nie do pojęcia.