|
o co Wam chodzi ? że co ? Hyballa nie zdobył mistrzostwa, nie zroibł pudła....nie awansował do ósemki ? Wisła jest obecnie tylko i wylacznie marką...na polskie gówniane warunki dobrą marką...nic poza tym...jak si echlopaki nie zamierzają wygłupić to zostawią gościa w spokoju...Kuba to nie Bog...przed Kubą byli i po Kubie bedą...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND
"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
|