demoon napisał(a):

|
Zapomniałeś o jednej bardzo istotniej kwestii. Potencjalny trener, też będzie brał pod uwagę, przed podjęciem pracy, czy przychodzi do klubu gdzie będzie mieć stabliną sytuację czy raczej bardziej będzie liczyło się widzimisię właściciela, asystentów lub piłkarzy. Nikt sensowny do takiej Wisły nie przyjdzie pracować
|
Jakoś Hyballa przyszedł.
Wszyscy mówią że TRIO wiedziało kogo bierze.Tak na pewno Hybala na rozmowach mówił że zrobi z tych nieudaczników i piłkarskich zer maszynkę do wygrywania albo że muszą mu sprowadzić cała nową drużynę
Hyballa też wiedział w co się pakuje.Pięć minut googlania i wiadomo że w Wiśle bieda aż piszczy a jeden z współwłaścicieli jest czynnym piłkarzem i żywą legendą klubu