Coglin napisał(a):

|
A te mądre głowy od transparentów - gdzie byliście jak trzeba było wkłady zmotywować przed derbami? Wtedy nie było zlecenia na transy?
|
Rozmawiałem z chłopakiem, który działa w FC i ma kontakt z UW i nie wiadomo kto to zrobił ani powiesił.
Nie zdziwiłbym się gdyby to było zrobione na zamówienie z klubu, bo po tych transparentach od razu poszedł medialny przekaz i gotowe artykuły o złym Niemcu, który gnębi legendy.