PhantomRanger napisał(a):

|
Większość nie wybaczy jednego, zwolnienia Hyballi i zatrudnienia w jego miejsce Brzęczka. Taka zamiana to zmiana na gorsze i dowód, że to piłkarze rządzą Wisłą, a nie TRIO [mimo, że jeden jest w 2 osobach].
|
Dokładnie.
Nie wiem co wie @serek.c2 ale jeśli Trio/Kuba chce zwolnić trenera to niech przedstawi bardzo dobry powód. Z tym, że jak przyjdzie wujo to nikt mu w to nie uwierzy. Zwłaszcza, że na dziś nie ma żadnego powodu by wierzyć, że Brzęczek sobie w Wiśle poradzi. W narodowej dał d...ę mając Lewandowskiego na szpicy i nie jest to jedyny podstawowy zawodnik topowego europejskiego zespołu w kadrze.
Najsensowniejszym rozwiązaniem byłoby gdyby panowie usiedli i porozmawiali. Zwłaszcza, że nie potrzebują do tego tłumacza.