Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 29.04.2021, 15:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, bo jakby mu się nie wpieprzali w interes to graliby tylko ci którzy chcą i potrafią zapieprzać. A kibice lubią zapieprzanie oglądać. Mogą się nawet kopać po czole, przegrywać, ale jak będą zapieprzać to kibic przyjdzie.

Niestety dla grajków wiąże się to zmianą przyzwyczajeń z opieprzania na zapieprzanie. Opór materii musi być, wynika z pierwszej zasady dynamiki Newtona.

Objawia się płaczem, żalami, intrygami, podkładaniem świń, sabotażem i czego by sobie jeszcze kto nie wymyślił. Zarząd musi wybrać czego chce. Żeby było lepiej, czy żeby było tak jak było...
Jeszcze nie dawno pisałeś ze kibice lubią ładną estetyczną grę (Moskal) a nie "szarpacką" walkę.

Wg mnie kibice najbardziej lubią wygrane i granie o COŚ a nie 12 miejsce. Styl czy inne "zapieprzanie" są wtórne. A u nas ostatnio wyników nie było.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując