Revolver napisał(a):

Brzmisz, jakbyś był pewny, że to postać Hyballi jest problemem, a zwolnienie go wszystko rozwiąże. Spójrz na obecną sytuację, jak na symptom całej masy innych problemów, o których możemy nie wiedzieć.
Piszesz, że Cię wali "kto ma rację", ale równie dobrze możemy wywalić Hyballe i dalej być w głębokiem dupie, bo przyczyna leży o wiele głębiej, albo paradoksalnie zostawienie Hyballi może być rozwiązaniem problemów.
Ja np. po prostu nie wiem, bo mam za mało danych, żeby to oceniać.
Trzeba skończyć z dramatami, dograć sezon do końca, utrzymać się, a dopiero później robić porządną analizę.
|
Czytasz co piszę kolego? Rozumiesz? Chyba nie.
Nie ma to JUŻ teraz znaczenia kto winny. Może nikt. Ale dynamika sytuacji jest taka że jak widać nie trybi, A skoro tak, to właściciel w takiej sytuacja ma zawsze rację... bo jest włascicielem. Tyle. On inwestuje swoją kasę i on ją straci po swoich błędach bądź zarobi po dobrych decyzjach. Jak Trio straciło chęć współpracy z Hyballą to koniec. A zastanawianie się dlaczego, co poszło nie tak - to dla dziennikarzy/historyków/detektywów zajęcie. Nie dla mnie.
btw
Kiedy ten Wujo przybywa? Bo czekam z szampanem.