Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 29.04.2021, 13:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pudelek to jest teraz. Płacze biadolenia obrażone gwiazdeczki, tylko na boisku rura mięknie...
A no. Przychodzi mecz i pokazują co są warci.
Przyjdzie następny trener i będzie to samo - zagrają kilka meczy i opierdalaczka. Zwłaszcza teraz jak widzą, że zarząd ich w tym popiera.
A te mądre głowy od transparentów - gdzie byliście jak trzeba było wkłady zmotywować przed derbami? Wtedy nie było zlecenia na transy?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując