Drozd napisał(a):

|
Pudelek to jest teraz. Płacze biadolenia obrażone gwiazdeczki, tylko na boisku rura mięknie...
|
A no. Przychodzi mecz i pokazują co są warci.
Przyjdzie następny trener i będzie to samo - zagrają kilka meczy i opierdalaczka. Zwłaszcza teraz jak widzą, że zarząd ich w tym popiera.
A te mądre głowy od transparentów - gdzie byliście jak trzeba było wkłady zmotywować przed derbami? Wtedy nie było zlecenia na transy?