Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 29.04.2021, 13:18
Hyballa powiedział na konferencji, że ma już dosyć głupich pytań (w sumie miał rację bo poziom pytań jest żenujący), no to panowie "dziennikarze" się odwdzięczają. Trudno jest ocenić jego warsztat, bo wiemy jakich ma kopaczy - no coraz słabszych. Burliga idzie do Wieczystej, a gra w podstawie o dłuższego czasu. W Wiśle. To pokazuje naszą "moc".
Dać czas Hyballi, dopóki jakaś kasa nie przyjdzie to zostaje ogrywanie i sprzedaż młodych. Byle się utrzymać.
I zgadzam się z Hyballą, jak na nasz skład wcale nie gramy źle, a błędy indywidualne? no cóż...
Odpowiedz cytując