Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 29.04.2021, 12:43
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Basha pewnie w Wisle nei zagra. I moze napisac zapewne to co inni mysla w druzynie i nie napisza.
A co on takiego napisał?
Bo na IS widzę 2 fotki - z p. Kmiecikiem i Kubą + hasztag #respectthelegends.
To jest to sianie fermentu?
Odpowiedz cytując