Temat
:
Peter Hyballa trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
1217
29.04.2021, 12:43
bódyń
napisał(a):
Basha pewnie w Wisle nei zagra. I moze napisac zapewne to co inni mysla w druzynie i nie napisza.
A co on takiego napisał?
Bo na IS widzę 2 fotki - z p. Kmiecikiem i Kubą + hasztag #respectthelegends.
To jest to sianie fermentu?
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304