sevenheaven napisał(a):

Możecie mnie zlinczować, ale uważam, że K. Kmiecik powinien zając się trenowaniem młodzieży.. a asystentów powinien sobie dobrać Hyballa, bądź nowy trener.. nie można trzymać na siłę kogoś na stanowisku.. oczywiście mówię o zmianie roli trenera, a nie wyrzuceniu z klubu..
Inną kwestią są kolejne instastory Bashy.. za takie coś facet w normalnym klubie zostałby wyrzucony z klubu albo zakaz udzielania się w mediach publicznych.. facet nie gra prawie rok w piłkę i tylko sieje ferment publicznie
|
Jak cos podobnego zaproponowałem w listopadzie to klakierzy rzucili się na mnie że mi Kmiecik przeszkadza i nie szanuję legendy ...