Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 29.04.2021, 10:56
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Frapujące są te przesadzone obciążenia. Ciekawe, że w opiniach słowackich o Hyballi nic takiego się nie pojawia. Czyżby słowaccy piłkarze byli na wyższym poziomie wytrenowania?
Czy aż taki nieprawdopodobny jest scenariusz, że w Słowacji zastał piłkarzy w lepszej kondycji niż u nas? Coś strzelam, że jak zobaczył nasz poziom wytrenowania to wymyślił sobie SUPER makeover i po prostu przegiął w swojej wizji i parciu do przemiany w super mega fizyczny zespół i stąd wrażenie przetrenowania teraz, nie zmierzył sił na zamiary po prostu w danym momencie. Co nie oznacza, że długoterminowo by się to opłaciło. Trenerzy też się uczą (a przynajmniej powinni) na swoich błędach. Petrescu, którego ciągle tak nagminnie przywołujecie, też przyznał się post factum, że jego podejście w Wiśle było pełne błędów.

Ale serio, jest tutaj nadal na forum ktoś, kto myśli że największym problemem teraz jest słaba kondycja albo to mityczne "lenistwo" naszych zawodników? Mimo tylu źródeł sugerujących, że konflikt ma zupełnie inny wymiar? Gdzieś coś się zepsuło i trzeba to naprawić. Jakoś. Może się dogadają, może któraś strona się podda. Poczekamy, zobaczony.
Odpowiedz cytując