Drozd napisał(a):

Sytuacja w której niczego konkretnego kibice się nie dowiedzą może mieć miejsce tylko w przypadku kiedy Hyballa dokończy kontrakt. Bo to będzie oznaczało, że sprawy zostały wyjaśnione i nie ma co do nich wracać. Natomiast kiedy zostałby zwolniony, ujawnienie okoliczności to obowiązek zarządu.
Nikt nie oczekuje relacji live z klubowych gabinetów, pierdy dziennikarzyn wystarczają żeby atmosfera robiła się gorąca. Ja jako kibic oczekuję wyjaśnień podjętych decyzji kiedy już zostaną podjęte.
|
Jako kibic to akurat nie za bardzo masz podstawy do takich oczekiwań.
Ale jeśli jesteś jednocześnie akcjonariuszem, to jak najbardziej.