bridgeburner napisał(a):

strasznego pecha mamy do tych trenerów
Hyballa zamordysta, Skowronek niekompetentny, Stolarczyk za miekki, Carillo zbyt gburowaty, Kiko zbyt asekurancki
wszyscy dobrzy tylko trenerzy sie chu..owi trafiaja 
Obrzydzanie Hyballi sie zaczelo kontrolowanymi przeciekami do mediów (który to juz raz w tym klubie?)
zeby urobic kiibiców i zrobic grunt pod przyjecie Brzeczka
|
Nie wiem czy trener się zmieni czy nie. Nie chcę wyrokować po której stronie jest wina.
Natomiast jeżeli zobaczę u nas na ławce Brzęczka to chyba sobie daruję wizyty na R22 do czasów kolejnej rotacji. Mało którego szumnie zwanego trenera uważam za większego durnia! Nie oceniam Brzęczka jako człowieka. Nie wiem, nie znam go osobiście. Może jest wzorem cnót wszelkich. Natomiast jak mam go widzieć na ławce to wolę poczekać choćby nawet na takiego kolejnego geniusza jak Bartoszek...