bridgeburner napisał(a):

strasznego pecha mamy do tych trenerów
Hyballa zamordysta, Skowronek niekompetentny, Stolarczyk za miekki, Carillo zbyt gburowaty, Kiko zbyt asekurancki
wszyscy dobrzy tylko trenerzy sie chu..owi trafiaja 
Obrzydzanie Hyballi sie zaczelo kontrolowanymi przeciekami do mediów (który to juz raz w tym klubie?)
zeby urobic kiibiców i zrobic grunt pod przyjecie Brzeczka
|
Naprawdę? No to idę po szampana. Jurek Jurek. Czekam na 5 miejsce w lidze i wreszcie górną 8. Zbrzydło mi to biedowanie/dołowanie za ostatnich 3 trenerów.