Drozd napisał(a):

Sytuacja w której niczego konkretnego kibice się nie dowiedzą może mieć miejsce tylko w przypadku kiedy Hyballa dokończy kontrakt. Bo to będzie oznaczało, że sprawy zostały wyjaśnione i nie ma co do nich wracać. Natomiast kiedy zostałby zwolniony, ujawnienie okoliczności to obowiązek zarządu.
Nikt nie oczekuje relacji live z klubowych gabinetów, pierdy dziennikarzyn wystarczają żeby atmosfera robiła się gorąca. Ja jako kibic oczekuję wyjaśnień podjętych decyzji kiedy już zostaną podjęte.
Jak to co to zmieni? Uważasz, że nie ma znaczenia czy ktoś złamał sobie nos bo się potknął, czy dlatego, że ktoś mu podłożył nogę? Może dla nosa to nie ma znaczenia, ale dobrze mieć świadomość czy i jeżeli to kto w klubie podkłada nogi... i takiego wyp... jak najszybciej.
|
A dla Ciebie jakie to ma znaczenie co będzie przyczyną jak się panowie rozstaną?
Ważne żeby Wisła grała dobrze, wygrywała. A co jest powodem rozstania np. z Hyballą nie ma zadnego znaczenia. Żadnego. Wszystkie takie pudelkowe plotkarskie roszczenia zbywam śmiecham.