pawlozm napisał(a):

|
Jak Kuba, Królewski, Jażdżyński, Dawid B. czy Pani rzecznik wydadzą oficjalne info, że trener coś odje*ał lub, że stracił kontakt z rzeczywistością, że odleciał, lub że jest chamem jak tu niektórzy twierdzą
|
Kolego , w biznesie nie używa się takich słów . Jeśli dojdzie co do czego to będzie komunikat o " rozbieżnej wizji rozwoju drużyny " albo " odmiennych strategiach na najbliższe lata " ewentualnie " kłopotach rodzinnych lub złym stanie zdrowia "