Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 29.04.2021, 08:04
To napiszę jeszcze raz - zawodnicy są jacy są, słabi piłkarsko, większość nadaje się po prostu do wymiany, ale z tego co wiem, każdy zapieprza na treningach, nikt gry nie sabotuje, nie łazi po prezesach z żalami, że mu ciężko, a jeśli jakieś jednostki wypłakały się dziennikarzom (o ile w ogóle taka sytuacja miała miejsce) to nie podpinajmy pod to całej grupy.

Gdyby - jak część osób uważa - chodziło o lenistwo piłkarzy, to pierwszy pomógłbym Wam wywieźć ich na taczkach.

Problem jest bardziej złożony, ja o nim pisać nie powinienem, wspomnę jedynie, że sprawa jest dość mocno przez wielu spłycana..
Odpowiedz cytując