|
Zarząd zmienia trenerów a sportowo cały czas lecimy w dół. Trener zagraniczny a kopacze lenie i transfery szrotu i co z tego miało wyjść. Mamy beznadziejna kadrę i trzeba wreszcie dać popracować jednemu trenerowi tym bardziej że my średnio co sezon 40% kadry wymieniamy, szkoda że nie na lepszą.
|