pepe72 napisał(a):

Kibice Triu wiele wybaczą. Jeśli ktoś wyjdzie i powie tak jak ty (zakładając, że nie spadniemy) to kibice wybaczą.
Gorzej jeśli są jakieś kwasy trener-zarząd. Ale jak mniemam to tego się nie dowiemy.
|
Większość nie wybaczy jednego, zwolnienia Hyballi i zatrudnienia w jego miejsce Brzęczka. Taka zamiana to zmiana na gorsze i dowód, że to piłkarze rządzą Wisłą, a nie TRIO [mimo, że jeden jest w 2 osobach].