Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1160
Stary 29.04.2021, 00:13
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kibice Triu wiele wybaczą. Jeśli ktoś wyjdzie i powie tak jak ty (zakładając, że nie spadniemy) to kibice wybaczą.
Gorzej jeśli są jakieś kwasy trener-zarząd. Ale jak mniemam to tego się nie dowiemy.
Większość nie wybaczy jednego, zwolnienia Hyballi i zatrudnienia w jego miejsce Brzęczka. Taka zamiana to zmiana na gorsze i dowód, że to piłkarze rządzą Wisłą, a nie TRIO [mimo, że jeden jest w 2 osobach].
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując