Wyświetl pojedynczy post
DemekMaciek
Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.04.2021, 20:55
A ch.. niech mnie pokarają
2:0, Savić i Medved. W sezonie 2012/13 w meczu z Legią przełamał się właśnie Daniel Sikorski, który poziomem jak i faktem, że również był młodzieżowym reprezentantem swojego kraju przypomina Medveda. Utrzymamy się w Ekstraklasie, pogonimy Amikę u siebie a z Piastem zremisujemy po fajnej grze zdobywając wyrównującą bramkę po Sadlok Fragmencie Gry w 93. minucie. Tak będzie.

Żarty na bok, przegramy po ładnej grze, albo zremisujemy. Legia jest syta, nic już nie musi - trudno jest w takich okolicznościach znaleźć motywację. Polska, awansując na MŚ 2002 również przegrała z przeciętną Białorusią 1:4. Bądźmy mimo to dobrej myśli!
"Proszę Państwa, niesamowita sytuacja! Właśnie dostajemy informację - gol na 2-2 dla Odense i to oznacza, że jeśli tam się nic nie zmieni, ze Wisła będzie grać wiosną w europejskich pucharach!"
Odpowiedz cytując