|
Strach sie bać.Mozna by obrać jakąś mega defensywna taktyke i liczyc cudem na jakis remis.
Tak zagrała żydownia i 1 pkt ugrała,wiec mozna jak sie dobrze ustawi.Niestety my mamy jakiegos pecha ze jak rywal siadzie na nas to z reguły tego gola nam i tak wepchnie.
Szkoda bo mozna bym tam jechac bez cisnienia,wystarczyly jakies punkty z Wartą czy w Bielsku
no ale cóz jak sie chcialo odstawiac fochy i zwalniac trenera to macie za swoje,tylko pamietajcie ze mozecie tym zwolnić równiez Wisłe z Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.04.2021 o godz. 20:47.
|