Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22925
Stary 28.04.2021, 17:02
Basha pod względem piłkarskim na pewno by się obronił, ale niestety nie możemy sobie pozwolić na zawodnika, który ostatnio praktycznie nie gra i nikt nie wie, jak będzie z jego zdrowiem.

Nie wiem czemu sądzicie, że Plewka zaraz będzie sprzedany. Zagrał kilka udanych spotkań, kilka słabszych, moim zdaniem zostanie u nas przynajmniej jeszcze rok. Według mnie Lis jest głównym kandydatem do transferu gotówkowego w lecie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.04.2021 o godz. 17:26.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując