viktor56 napisał(a):

|
Lubię Bashę bo jest u nas już długo, jest sympatycznym facetem i mam nadzieję, że z badań mu wychodzi że będzie grał i będzie zdrowy, ale coś jestem sceptyczny, czy rzeczywiście tak będzie. Mawutor na pewno w meczach nie pokazał że się nada, jeśli go zatrzymywać to tylko z założeniem, że zacznie grać lepiej niż gra, co jest ryzykowne. Najprędzej Kuveljić i jest przecież jeszcze Zhukov, który od Mawutora wydaje się sporo lepszym zawodnikiem. No i Plewka, który musi grać.
|
Plewki to tu zaraz nie będzie.