|
Ja bym dał Hyballi czas, niech zrobi ten okres przygotowawczy do przyszłego sezonu, ściągnąć mu kilku piłkarzy których chce ( oczywiście jeśli będą w naszym zasiegu) i dopiero wtedy rozliczać z tych klocków które chce ułożyć po swojemu. Bo być może 1/3 tych piłkarzy którzy są teraz to lenie i sabotują grę żeby się pozbyć zamordysty. Pamiętam na początku Runjaic w Pogoni mial podobnie drużyna dołowała grała jakby od niechcenia, wywalił kilku graczy, zastąpił swoimi i wszystko wróciło do normy.
|