|
Wydaje mi się, że głównym problemem naszej kadry jest to, że żaden zawodnik nie ma jakichkolwiek liczb w ofensywie!!! Jedynym, który prezentuje się jako tako w statystykach jest Forbes... Reszta grajków prezentuje totalne dno... Ciężko walczyć o utrzymanie gdy ani pomocnicy, ani napastnicy nie strzelają goli i nie notują asyst...
W tym kontekście Aschraf El Mahdioui wpisuje się idealnie w naszą politykę transferową...
|