ABG Bochnia napisał(a):

CV ładne ale po ostatnich transferach to już w ogóle się nie jaram. Frydrych, Savic, Yeboah też się zapowiadali na koty. Niech przyjdzie, pobiega, może coś z niego będzie.
Natomiast oby to nie oznaczało, że Plewka nam ucieka.
|
z której strony ładne CV ? oprócz tego, że szkolił się w szkółce Ajaxu to mega ogórkowate CV.. akurat na spadek w przyszłym sezonie.. jak mamy robić takie transfery tu już lepiej nie róbmy nic. chociaż z drugiej strony właśnie takie transfery w ekstraklapie odpalają