Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 28.04.2021, 07:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A to nasi piłkarze za przeproszeniem gdzieś opuszczają ekstrakalsę?

A no tak - jak się nie ogarną do dzięki "krasnalowi" wyjadą do I ligi

Przecież my zaraz wymienimy 50% kadry! Jacy to niby piłkarze "przetrwają" te kilka okresów przygotowawczych u brodatego trolla żeby wejść na wyższym poziom? Przy naszym tempie "wymiany kadr" to może z 3 piłkarzy osiągnie ten "mityczny" poziom wybiegania. Reszta to będą kolejne "szroty" z łapanki po góra 1 okresie przygotowawczym!

Taki Runjaić robi swoje. Mało gada a robi swoje. Nasz brodacz wywiad za wywiadem a się ociera o I ligę.... I rzecz jasna zawsze winni INNI, nie on.
1. A to nie śledzisz losów piłkarzy, którzy opuszczają ESE? Każdy jak jeden mąż mówi, że pierwsze co to musi nadrobić braki w przygotowaniu fizycznym. To dam ci przykład nasz - Pietrzak, który z Wisły w lecie 2019 odszedł do Belgii do Royal Excel Mouscron - totalny średniak, po pierwszych miesiącach stwierdził, że tak intensywnie jeszcze nigdy nie trenował. A w zimowej przerwie na święta, mówił ,że dostał taką rozpiskę do wybiegania kilometrów w domu, że był w szoku. Piłkarze Wisły nie muszą wyjeżdżać na zachód, bo to zachodnie standardy, zachodnia intensywność przyjechała do nich. Ale jak widać tęsknią za polskimi standardami i zapewne się doproszą powrotu do realiów ESY.

2. Wymienimy 50 % kadry po 13 piłkarzom kończy się kontrakt i to doskonała okazja to przewietrzenia kadry. Przetrwają ci piłkarze, którzy będą ambitni, ci którzy wiedzą, że dzięki temu wskoczą poziom wyżej, a co za tym idzie dostaną szansę dobrego transferu, a intensywność jaka ich tam spotka nie będzie im obca.

3. Świetnie, że podałeś przykład Runjaica - sprawdź jak przewietrzył szatnie. Sprawdź dokładnie ilu piłkarzy pogonił po 3 miesiącach pracy. Sprawdź jaki dołek miała Pogoń w pierwszym okresie jego trenowania. ten dołek był z tego samego powodu, piłkarze zaczęli intensywniej trenować, a taka zmiana MUSI wiązać się z tym, że będzie dołek, a potem może kolejny. Jednak zarząd Pogoni nie pogonił Niemca po 8 meczach bez zwycięstwa w tym 4 porażkach np z Zagłębiem Sosnowiec 3:0, lub pół roku później po serii 10 meczów kiedy tylko raz Pogoń wygrała 5 razy zremisowała i 4 razy przegrała. U nas po tej serii forum by huczało: WY*EBAĆ takiego trenera. W Pogoni dali mu robć swoje i są efekty. Pracuje już tam Kosta Runjaic 3,5 roku. Co ciekawe statystyki pokazują, że Pogoń Runjaica za ten okres ma średnią 1,56 pkt/mecz. Myślę, że u nas by wybrzydzano
Ciekawostka* Hyballa w Dunajskiej Stredzie gdzie prowadził 64 mecze miał średnią 1,90 pkt/mecz.

Podsumowując: Marzy mi się, że w Wiśle jakiś trener popracuje te 3,5 roku, zbuduje coś dłuższego. Nie mówię, że ma to być Hyballa, ale Niemcowi warto daćchociaż wypełnić obowiązujący kontrakt. Mam nadzieję, że Kuba i Hyballa wyjaśnią sobie wszystkie niejasności.
Powód: Dopis statystyk Runjaica
Ostatnio edytowane przez pawlozm : 28.04.2021 o godz. 08:17.
Odpowiedz cytując