serek.c2 napisał(a):

Jeśli tak odebrałeś, to przepraszam, nie taki był mój zamiar
|
Wybaczam
Koniec końców chyba każdy, nawet zajadły obrońca swoich teorii, musi przyznać, że mamy za mało informacji żeby ferować wyroki na cokolwiek tutaj. Miejmy nadzieje, że w jakiejś formie fakty będą spływać systematycznie albo po prostu zobaczymy postęp i uda nam się znów uwierzyć w projekt. Jeśli w czymś jesteśmy świetni jako kibice Wisły, to w wiarę w cuda do samego końca nawet jak prawda patrzy nam prosto w oczy
