Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 27.04.2021, 15:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tak odebrałeś, to przepraszam, nie taki był mój zamiar
Wybaczam

Koniec końców chyba każdy, nawet zajadły obrońca swoich teorii, musi przyznać, że mamy za mało informacji żeby ferować wyroki na cokolwiek tutaj. Miejmy nadzieje, że w jakiejś formie fakty będą spływać systematycznie albo po prostu zobaczymy postęp i uda nam się znów uwierzyć w projekt. Jeśli w czymś jesteśmy świetni jako kibice Wisły, to w wiarę w cuda do samego końca nawet jak prawda patrzy nam prosto w oczy
Ostatnio edytowane przez Dzinus : 27.04.2021 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując