pawlozm napisał(a):

|
To ma miejsce teraz w Wiśle. Piłkarze są szybko weryfikowani.
|
Nie żeby coś, ale w związku z tą weryfikacją to zaczyna nam brakować piłkarzy
Zanim wszystkich się negatywnie zweryfikuje i wywali, warto byłoby mieć jakąś wizję zastąpienia ich tymi, którzy i spełnią oczekiwania trenera, i dadzą gwarancję jakiegoś poziomu. Problem polega na tym, że to drugie u nas - póki co - leży i kwiczy.