Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.04.2021, 21:36
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No to uderzam po swoją dole


btw
Tak, nie będę płakał jak pożegnamy "brodatego trolla". Przykro mi, ale tak mi podpowiada intuicja że z nim będzie tylko gorzej. Dla mnie Wisła jest najważniejsza a nie żaden Stolarczyk, Skowronek czy Hyballa...
Oczywiście, "brodatego trolla" ...

A Wisła to co? kto? Płaczący Sadlok że ktoś mu szacunku nie okazuje? Bo nie rozumiem... Dlaczego niby Hyballa ma się wynosić, a nie banda nierobów od lat walących w ch....?

Jak się utrzymamy to wywalenie Hyballi będzie dowodem, że nic się nie zmieniło od czasów o których wspominał skarabeus. I dalej mimo innych nazwisk w zarządzie faktycznie rządzą układy. A Trio utopiło kasę, bo nic z planów odbudowy nie będzie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując