Patryko napisał(a):

Jak zacząć budować, to na zdrowych fundamentach.
Ja nie mam żadnych oczekiwań od trio poza:
1. utrzymaniem Wisły w Ekstraklasie
2. sukcesywnym zmniejszaniem zadłużenia
3. inwestowaniem w akademię
Każdy wynik ponad miejsce gwarantujące utrzymanie będę traktować jako bonus. Czasy są ciężkie, nie mamy pomocy ani od bogatego sponsora, ani od miasta. Spadek po kumatych będzie nam ciążyć jeszcze parę lat, więc do obecnej sytuacji należy się niestety przyzwyczaić.
|
Ja sie obawiam ze trio nie ma pieniedzy na wyzej wymienione cele. Testem bedzie ich mozliwosci bedzie letnie okienko transferowe. Bez powaznych wzmocnien i ustabilizowania sytuacji w przyszlym sezonie bedzie bardzo ciezko (zakladajac ze w tym sie utrzymamy)
Z Wislackim pozdrowieniem