Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 26.04.2021, 20:20
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jak zacząć budować, to na zdrowych fundamentach.

Ja nie mam żadnych oczekiwań od trio poza:
1. utrzymaniem Wisły w Ekstraklasie
2. sukcesywnym zmniejszaniem zadłużenia
3. inwestowaniem w akademię

Każdy wynik ponad miejsce gwarantujące utrzymanie będę traktować jako bonus. Czasy są ciężkie, nie mamy pomocy ani od bogatego sponsora, ani od miasta. Spadek po kumatych będzie nam ciążyć jeszcze parę lat, więc do obecnej sytuacji należy się niestety przyzwyczaić.
Ja sie obawiam ze trio nie ma pieniedzy na wyzej wymienione cele. Testem bedzie ich mozliwosci bedzie letnie okienko transferowe. Bez powaznych wzmocnien i ustabilizowania sytuacji w przyszlym sezonie bedzie bardzo ciezko (zakladajac ze w tym sie utrzymamy)

Z Wislackim pozdrowieniem
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując