Warta musi coś udowadniać? Ten klub był absolutnie najbiedniejszy w Iszej lidze i jest absolutnie najbiedniejszy w Eklapie... Wszyscy szykowali się tam na spadek po krótkiej przygodzie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a tu walka o puchary

. To świadczy o lidze i o jakości szkoleniowca(bo trzeba jednak punktować i mieć jakiś pomysł).