|
Nie no, kiedyś musimy zacząć budować, a nie tylko wymieniać pół składu raz na pół roku i trenera raz na rok.
Zwłaszcza, że wymiana robiona jest ostatnio na zasadzie "zamienił stryjek..." - to droga donikąd, a konkretniej do I lub IV ligi (zależnie od tego, jak zachowają się wierzyciele).
|