Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 26.04.2021, 17:45
Nie no, kiedyś musimy zacząć budować, a nie tylko wymieniać pół składu raz na pół roku i trenera raz na rok.

Zwłaszcza, że wymiana robiona jest ostatnio na zasadzie "zamienił stryjek..." - to droga donikąd, a konkretniej do I lub IV ligi (zależnie od tego, jak zachowają się wierzyciele).
Odpowiedz cytując